Intel Core I5-14400F RAM 16GB RTX 3080 10GB
3,500₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I5-14400F |
| დედაბარათი | Gigabyte B760 DDR5 |
| სოკეტი | LGA 1700 |
| პროცესორის გაგრილება | Deepcool RGB cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Crucial 16GB |
| ოპერატიული მეხსიერების სიხშირე | 4800MHz |
| SSD | Patriot 512 GB |
| SSD ტიპი | M.2 |
| ვიდეობარათის მწარმოებელი | Nvidia GeForce |
| ვიდეობარათი | EVGA RTX 3080 10GB |
| კვების ბლოკი | EVGA 850W 80+ Gold |
| ქეისი | Deepcool RGB Cooler |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.








































