I3-7100 RAM 16GB SSD 120GB HDD 500GB
600₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I3- 7100 3.70GHz |
| დედაბარათი | ASUS H110 |
| სოკეტი | LGA 1151 |
| პროცესორის გაგრილება | Box Cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| ოპერატიული მეხსიერება | 16GB (2x8GB) DDR4 |
| SSD | SATA III 120GBHDD- 500GB |
| ვიდეობარათი | INT |
| კვების ბლოკი | 450W |
| ქეისი | Black case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.





































