Intel Core I7-3770 RAM 8GB GTX 1060 6GB
850₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I7-3770 |
| დედაბარათი | ASUS H61 |
| სოკეტი | LGA 1155 |
| პროცესორის გაგრილება | Box Cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR3 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Crucial 8GB |
| SSD | |
| SSD ტიპი | Patriot 128GB |
| ვიდეობარათის მწარმოებელი | Nvidia GeForce |
| ვიდეობარათი | ASUS GTX 1060 6GB |
| კვების ბლოკი | Deepcool 500W 80+ |
| ქეისი | ALLX RGB Case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.








































