i3-2120 RAM 16GB SSD 120GB
310₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel® Core™ i3-3320 |
| დედაბარათი | Asus H61 |
| სოკეტი | LGA 1155 |
| პროცესორის გაგრილება | Box Cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR3 |
| ოპერატიული მეხსიერება | 16GB DDR3 |
| SSD | Patriot 128GB |
| ვიდეობარათი | INT |
| კვების ბლოკი | 450W |
| ქეისი | Black Case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.






































