I7-12700KF RAM 16GB RX 6800 16GB
3,970₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I7-12700KF |
| დედაბარათი | ASUS Z790 DDR5 WIFI |
| სოკეტი | LGA 1700 |
| გაგრილების ტიპი | ჰაერის გაგრილება |
| პროცესორის გაგრილება | Dark Rock PRO 4 |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| ოპერატიული მეხსიერება | 16GB DDR5 |
| SSD | 240GB |
| SSD ტიპი | M.2 NVMe |
| ვიდეობარათის მწარმოებელი | ASUS |
| ვიდეობარათი | ASUS RX 6800 16GB |
| კვების ბლოკი | 850W 80+ Bronze |
| ქეისი | Black RGB Case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.















































