Intel Core I5-12400f RAM 16GB GTX 1080 8GB
2,750₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I5-12400f |
| დედაბარათი | ASUS H610 |
| სოკეტი | LGA 1700 |
| პროცესორის გაგრილება | Deepcool RGB Cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Corsair 16GB |
| SSD | Kingston 512GB |
| ვიდეობარათის მწარმოებელი | Nvidia GeForce |
| ვიდეობარათი | Gigabyte GTX 1080 8GB |
| კვების ბლოკი | FSP 700W 80+ Bronze |
| ქეისი | RGB Black Case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.








































