I7-11700 RAM 16GB SSD 500GB RX 6800 XT 16GB
| რაოდენობა: | მარაგშია |
| გარანტია: | 1 წელი |
| მდგომარეობა | მეორადი |
| პროცესორი: | ntel Core i7-11700 |
| დედაბარათი: | GIGABYTE B560 |
| სოკეტი: | 1200 |
| SSD: | WD_Blue 500GB M.2 |
| SSD ტიპი: | M.2 |
| ვიდეობარათი: | XFX AMD Radeon RX 6800XT 16GB |
| კვების ბლოკი: | 850w 80+ Bronze |
| ქეისი: | Deepcool RGB |
3,400₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | ntel Core i7-11700 |
| დედაბარათი | GIGABYTE B560 |
| სოკეტი | 1200 |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR 4 |
| ოპერატიული მეხსიერება | 16GB (2x8GB) DDR4 |
| SSD | WD_Blue 500GB M.2 |
| SSD ტიპი | M.2 |
| ვიდეობარათი | XFX AMD Radeon RX 6800XT 16GB |
| კვების ბლოკი | 850w 80+ Bronze |
| ქეისი | Deepcool RGB |
პროდუქტის შესაფასებლად გთხოვთ, გაიაროთ ავტორიზაცია ან რეგისტრაცია