Intel Core I3-3220 RAM 8GB SSD 120GB
370₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I3-3220 3.30GHz |
| დედაბარათი | ASUS H61 |
| სოკეტი | LGA 1155 |
| გაგრილების ტიპი | ჰაერის გაგრილება |
| პროცესორის გაგრილება | Box Cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR3 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Crucial DDR3 8GB |
| SSD | Patriot 128GB |
| SSD ტიპი | SATA III |
| ვიდეობარათი | INT |
| კვების ბლოკი | 450W |
| ქეისი | შავი ქეისი |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.





























