Intel Core I3-12100 RAM 8GB SSD 120GB
625₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I3-12100 3.30GHz |
| დედაბარათი | ASUS H410 |
| სოკეტი | LGA 1200 |
| პროცესორის გაგრილება | Box Cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Kingston DDR4 8GB |
| SSD | Kingston 128GB |
| ვიდეობარათი | INT |
| კვების ბლოკი | 450W |
| ქეისი | Black Case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.






























