Intel Celeron G5400 RAM 8GB SSD 128GB
520₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Celeron G5400 3.70GHz |
| დედაბარათი | Gigabyte H310 |
| სოკეტი | LGA 1151 |
| პროცესორის გაგრილება | Box cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Atermiter 8GB DDR4 |
| SSD | Kingston 128GB |
| ვიდეობარათი | INT |
| კვების ბლოკი | 450W |
| ქეისი | Black Case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.




























