Intel Celeron G4400 RAM 8GB SSD 128GB
410₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Celeron G4400 3.30GHz |
| დედაბარათი | ASUS H110 |
| სოკეტი | LGA 1151 |
| პროცესორის გაგრილება | Box Cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Samsung DDR4 8GB |
| SSD | Patriot SSD 128GB |
| ვიდეობარათი | INT |
| კვების ბლოკი | 450W |
| ქეისი | Black Case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.





























