intel Core I7-7700 RAM 16GB GTX 1060 6GB
1,340₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I7-7700 |
| დედაბარათი | ASUS Z170 |
| სოკეტი | LGA 1151 |
| პროცესორის გაგრილება | RGB Cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Atermiter 16GB |
| SSD | Kingston 512GB |
| ვიდეობარათის მწარმოებელი | Nvidia GeForce |
| ვიდეობარათი | MSI Gaming GTX 1060 6GB |
| კვების ბლოკი | FSP 500W |
| ქეისი | MSI RGB Black |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.







































