Intel Core I7-3770 RAM 8GB RX 580 8GB
970₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I7-3770 |
| დედაბარათი | ASUS H61 |
| სოკეტი | LGA 1155 |
| პროცესორის გაგრილება | Box cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR3 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Crucial 8GB |
| SSD | Patriot 128GB |
| ვიდეობარათის მწარმოებელი | AMD Radeon |
| ვიდეობარათი | XFX RX 580 8GB |
| კვების ბლოკი | Deepcool 500W |
| ქეისი | RGB Black Case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.








































