Intel Core I5-7500 RAM 8GB GTX 1050 TI 4GB
900₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I5-7500 |
| დედაბარათი | Gigabyte H110 |
| სოკეტი | LGA 1151 |
| პროცესორის გაგრილება | Box Cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Atermiter 8GB |
| SSD | Patriot 512GB |
| ვიდეობარათის მწარმოებელი | Nvidia GeForce |
| ვიდეობარათი | ASUS GTX 1050 TI 4GB |
| კვების ბლოკი | FSP 500W |
| ქეისი | MSI RGB Case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.








































