Intel Core I5-6500 RAM 16GB RX 6500XT 4GB
1,420₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I5-6500 |
| დედაბარათი | ASUS H110 |
| სოკეტი | LGA 1151 |
| პროცესორის გაგრილება | Box Cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| ოპერატიული მეხსიერება | G.skill 16GB |
| SSD | Kingston 512GB |
| ვიდეობარათის მწარმოებელი | AMD Radeon |
| ვიდეობარათი | Biostar RX 6500XT 4GB |
| კვების ბლოკი | FSP 500W |
| ქეისი | MSI RGB black |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.








































