Intel Core I5-14400F RAM 16GB RTX 4080 16GB
5,530₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I5-14400F |
| დედაბარათი | Gigabyte B760 |
| სოკეტი | LGA 1700 |
| პროცესორის გაგრილება | Deepcool RGB cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Crucial 16GB |
| ოპერატიული მეხსიერების სიხშირე | 4800 Mhz |
| SSD | Kingston 512GB |
| SSD ტიპი | M.2 |
| ვიდეობარათის მწარმოებელი | Nvidia GeForce |
| ვიდეობარათი | Palit JetStream RTX 4080 16GB |
| კვების ბლოკი | EVGA 850W 80+ Gold |
| ქეისი | MSI RGB Case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.








































