Intel Core I3-14100f RAM 16GB RTX 4070 12GB
3,480₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I3-14100f |
| დედაბარათი | ASUS H610 |
| სოკეტი | LGA 1700 |
| პროცესორის გაგრილება | Box Cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Patriot 16GB |
| SSD | Kingston 500GB |
| ვიდეობარათის მწარმოებელი | Nvidia GeForce |
| ვიდეობარათი | ASUS DUAL RTX 4070 12GB |
| კვების ბლოკი | FSP 700w 80+ Bronze |
| ქეისი | MSI RGB Case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.








































