Intel Core I3-10100 RAM 16GB GTX 1660 TI 6GB
1,320₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I3-10100 |
| დედაბარათი | ASUS H410 |
| სოკეტი | LGA 1200 |
| პროცესორის გაგრილება | Box Cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Crucial 16GB |
| SSD | Patriot 512GB |
| ვიდეობარათის მწარმოებელი | Nvidia GeForce |
| ვიდეობარათი | ASUS TUF GTX 1660 TI 6GB |
| კვების ბლოკი | FSP 600W 80+ |
| ქეისი | MSI RGB Case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.








































