Intel Cor I3-4130 RAM 8GB GTX 1050 TI 4GB
760₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| Gaming კომპიუტერი | |
|---|---|
| პროცესორი | Intel Core I3-4130 |
| დედაბარათი | ASUS H81 |
| სოკეტი | LGA 1150 |
| პროცესორის გაგრილება | Box cooler |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR3 |
| ოპერატიული მეხსიერება | Crucial 8GB |
| SSD | Patriot 128GB |
| SSD ტიპი | SATA III |
| ვიდეობარათის მწარმოებელი | Nvidia GeForce |
| ვიდეობარათი | ASUS GTX 1050 TI 4GB |
| კვების ბლოკი | Deepcool 500W |
| ქეისი | ALLX RGB Case |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.








































