DDR3 4GB SODIMM
| ბრენდი: | PATRIOT |
| მოდელი: | DDR3 4GB SODIMM |
| რაოდენობა: | მარაგშია |
| მდგომარეობა | მეორადი |
| მოცულობა: | 4GB |
| მეხსიერების ტიპი: | DDR3 |
35₾
FAQ (პროდუქტის გვერდი)
განვადება
მიწოდება
1. კურიერული მომსახურება
ჩვენ გთავაზობთ კურიერის სწრაფ მომსახურებას მთელი თბილისის მასშტაბით.
2. თვითმომსახურება
თუ გსურთ დაზოგოთ მიწოდებაზე, შეგიძლიათ თავად აიღოთ თქვენი შეკვეთა ჩვენი ფილიალიდან.
3. საფოსტო მიწოდება
რეგიონებიდან შეკვეთებისთვის ხელმისაწვდომია საფოსტო მიწოდება. მიწოდების დრო დამოკიდებულია ადგილმდებარეობაზე.
| მეხსიერების მოდული | |
|---|---|
| მოცულობა | 4GB |
| მეხსიერების ტიპი | DDR3 |
ამ პროდუქტს შეფასებები არ აქვს.


































